Kapak oldum :)

BosphorusCoveryayın hayatına yeni başlayan Bosphorus Magazine ilk sayısında benim çekmiş olduğum bir fotoğrafı kapak olarak kullandı. yeni doğmuş bir derginin ilk sayısının kapağında misafir olmak ne büyük bir mutluluk. umarım başarıları devam eder.

içerik açısından ise oldukça enteresan bir temaya sahip… graffiti.. sanırım ülkemizin tek graffiti dergisi bosphorus magazine… bu akşam dergi elime geçecek. ülkemiz gençliğinin çalışıyor ve tüm zorluklara rağmen birşeyler başarabiliyor olmaları ne güzel… hepsini tebrik ederim…

Reklamlar

Kapak oldum :)” üzerine 9 yorum

  1. Fotoğraflarını ve fotoğrafların anlatmak istediği senaryolarını hep beğendiğimi ifade etmişimdir. Hem dergi sahiplerini hem de seni tebrik ederim. Ellerinize sağlık.

  2. çok sevindim takdir eder başarılarının dewamını dilerim kardeşim. derginin ilk sayısında senin resmini kullanmalarını “bu dergiyi yapanlar resimden anlıyor” diye yorumladım

  3. Tebrikler… senin şahaser fotolarından birini seçmiş olmaları hakikaten gurur verici:))

  4. selam
    kapak cidden cok guzel graffiti ile uyumlu olmus .graffiti trenlerde başladı bu kapak ta bunu yansıtıyor.trenı silen adamların olması fotoya farklı bı hava katmıs tebrıkler emra abi:)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s