Kadıköy Moda – Bast Café

  eküriler olarak ( tuğba ben muzaffer ve murat :P ) yine haftalık buluşmamızı yapmıştık, bu sefer yer kadıköy’dü… moda sahili boyunca ufak bir yürüyüşün ardından, biraz içerilerde karnımızın açlığına bast cafe kitap o yemekleri kadar leziz görünümüyle çare oldu… hemen fark ediliyor mavi rengiyle, yanındaki dükkanlardan kolayca sıyrılıyor… oldukça şirin.

bast1      bast2

servisin geç olması bizi üzmedi değil.. hele muzaffer resmen ter döktü ama sonuç gayet iyiydi. geç gelen servisin ardından yemekler de hayal kırıklığı yaratmadı. lezizlerdi. benim yediğim spaghetti bolognese oldukça doyurucuydu ( tuzu biraz azdı ama çaresi var, tuzluk! :D )

bast

fiyatları ise makul sayılabilir. gerçi geç gelen servisi telafi etmek için bize ikram ettikleri sınırsız sıcak –soğuk meşrubat teklifleri de göz doldurucuydu ;)

bast3      bast4

bast5

bast6       alone

sonuç olarak bast cafe, kitapların ve atmosferin verdiği rahatlık, insanın keyifle muhabbet edebileceği zevkle yiyip içebileceği bir ortam sunuyor…

One thought on “Kadıköy Moda – Bast Café

  1. curry soslu tavuk harikaydı. bundan önceki birkaç başarısız curry soslu tavuk denemesinden sonra burası harika geldi :) kesinlikle denenmeli…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s